INFORMACJA o URLOPIE!

Sklep od 15 do 19 lipca będzie nieczynny.

sami wykonanieOtwarte: pn - pt: 08:00 - 16:00

sami wykonanieSalon sprzedaży: Kraków, ul. Zawiła 57

Balustrady szklane

Wykonujemy szklane balustrady zewnętrzne i wewnętrzne na wymiar. Szklana balustrada sprawdza się w aranżacjach domowych oraz biurach. Produkujemy i montujemy balustrady dla mieszkańców Małopolski min. Kraków, Bochnia, Brzesko.

Balustrady szklane Kraków ul, Zawiła 57.

Głównym zadaniem szklanych balustrad jest przepuszczanie światła do wnętrz. Niezależnie od tego, czy balustrada będzie się w środku obiektu, czy na zewnątrz, przeprowadzimy precyzyjne pomiary. Zadbamy o funkcjonalność, ale również o to, by balustrady wpasowały się w design konkretnej przestrzeni. Wykorzystując wysokiej jakości szkło, sprawimy, że całość konstrukcji okaże się zjawiskowa. Balustrady wykonujemy w wersji całoszklanej, co w pełni ukaże modernizm danego pomieszczenia.

Szklane balustrady przykładowe realizacje.

Estetyczne i trwałe balustrady

Balustrady powstają, ze szkła hartowanego. Balustrady są estetyczne i wytrzymałe. Świetnie sprawdzają się również na zewnątrz, będąc wtedy efektowną wizytówką danego obiektu. Wysokogatunkowe szkło jest odporne na wpływ czynników atmosferycznych. Najczęściej klienci decydują się na balustrady szklane wewnętrzne z grubego szkła. Są stylowe i bezpieczne w użytkowaniu.

Balustrada będzie nie tylko elementem dekoracyjnym, ale będzie pełnić funkcję bezpieczeństwa. Pomiary wykonujemy bardzo dokładnie, a zatem balustrada spełni swoje przeznaczenie. Nasz projekt będzie zgodny z całą aranżacją i wpisze się w spójną całość. Balustrada na wymiar korzystnie wpłynie na aspekt wizualny domu lub biura.