INFORMACJA o URLOPIE!

Sklep od 15 do 19 lipca będzie nieczynny.

sami wykonanieOtwarte: pn - pt: 08:00 - 16:00

sami wykonanieSalon sprzedaży: Kraków, ul. Zawiła 57

Drzwi szklane na wymiar Kraków

Produkcja i montaż szklanych drzwi w domu, mieszkaniu, biurze, gabinecie itp. Możesz zamówić u nas szklane drzwi inne niż te dostępne w markecie. Szczególnie kiedy liczy się dla Ciebie oryginalny design oraz wysoka jakość materiału, z których powstają drzwi. Dostępne są w niej drzwi szklane Kraków zrobione z wysokiej jakości szkła. Z pewnością nie są to drzwi oklepane! Sprawimy, że wszystkie wnętrza w Twoim domu będą prezentowały się wyjątkowo.

Możesz u nas zamówić drzwi na wymiar w wersji z ościeżnicą lub jako drzwi przesuwne. Możesz je dodatkowo spersonalizować, dobierając kolor szkła. Posiadamy w ofercie wiele kształtów i kolorów. Możemy też przedstawić dla Ciebie model drzwi cało szklonych, jaki wpisze się idealnie w aranżację konkretnego wnętrza.

Poniżej kilka naszych zrealizowanych projektów.

Jakie powinny być szklane drzwi?

Sprawimy, że szklane drzwi powiększą optycznie małe mieszkanie lub biuro. Można dzięki nim połączyć różne pomieszczenia w odpowiednim stylu. Gwarantujemy, że w niewielkich mieszkaniach zaplanujemy wszystko dokładnie i przeprowadzimy taki montaż, dzięki któremu odmieni się aranżacja konkretnego wnętrza.

Drzwi szklane przesuwne

Najpopularniejszy model drzwi szklanych to drzwi przesuwne. Szklane drzwi przesuwne proponujemy w wersji z prowadzeniem górnym lub dolnym. Drzwi wykonujemy z hartowanego szkła, dlatego zaliczają się do wytrzymałych, wysokojakościowych i bezpiecznych w użytkowaniu. Nawet gdyby doszło do ich stłuczenia, rozpadną się na małe elementy, o nieostrych krawędziach.

Nie trzeba się zatem obawiać o skaleczenia. Wśród szklanych modeli oferujemy nie tylko drzwi wewnętrzne, ale również drzwi prysznicowe na wymiar, idealnie wywiązujące się ze swojego zadania.

Przeznaczenie drzwi ze szkła

Poszczególne szklane drzwi w naszej ofercie różnią się między sobą konstrukcją. Mogą występować pod postacią drzwi tradycyjnych, montowanych na futrynach. Mogą to również być drzwi wahadłowe, mające 180-stopniowy kąt otwarcia. Jeśli decydujesz się na drzwi zrobione ze szkła, możesz liczyć, że będą równocześnie elementem designerskim. Jeszcze jakiś czas temu drzwi tego typu kojarzono przede wszystkim z przestrzenią biurową.

Aktualnie coraz chętniej dobiera się je do domów i mieszkań. Proponujemy drzwi przesuwne szklane na wymiar zwłaszcza do lokum o mniejszym metrażu. Pozwalają dyskretnie oddzielić różne przestrzenie. Projektując, wykonując i montując drzwi szklane dla Twojego domu, przestrzeni biurowej, bierzemy pod uwagę Twoje osobiste preferencje. Dlatego na początku wsłuchamy się w Twoje potrzeby i doradzimy, jak finalnie mają prezentować się Twoje drzwi. Po pomiarach i akceptacji projektu zajmiemy się produkcją szkła, a później montażem.

Oferując wykonane indywidualnie drzwi szklane, jesteśmy pewni, że to stylowy wybór do nowoczesnych przestrzeni. To nie tylko wyszukany, ale też praktyczny zmysł designerski. Umiejętnie dobierzemy drzwi do Twojego domu lub mieszkania, wobec czego skomponują się świetnie z wnętrzami..

Umiejętnie dobierzemy drzwi do Twojego domu lub mieszkania, wobec czego skomponują się świetnie z wnętrzami.