INFORMACJA o URLOPIE!

Sklep od 15 do 19 lipca będzie nieczynny.

sami wykonanieOtwarte: pn - pt: 08:00 - 16:00

sami wykonanieSalon sprzedaży: Kraków, ul. Zawiła 57

Zabudowy szklane

Jeśli myślisz o tym, by efektownie rozdzielić przestrzeń w biurze albo poszczególne pomieszczenia w domu i chciałbyś to zrobić w sposób niebanalny, zdecyduj się na zabudowy szklane w Krakowie. Wykonamy zabudowę szklaną zgodnie z Twoimi wytycznymi. Wiemy, że jedynie w ten sposób można utworzyć oryginalny design. Oczywiście, na równi z estetyką liczy się dla nas funkcjonalność, bezpieczeństwo i dlatego po wysłuchaniu Twojej koncepcji zrobimy precyzyjne pomiary.

Zabudowa ze szkła będzie co do milimetra przystosowana do określonej przestrzeni. Całoszklane ścianki w domu lub w biurze wprowadzą estetykę i przejrzystość do poszczególnych pomieszczeń. Optycznie powiększą każdą strefę, jaką przedzielają. Wiemy, że wydzielenie biura ma spełniać funkcję praktyczną i zarazem reprezentacyjną. Dlatego projekt przygotowujemy w taki sposób, by był wielowymiarowy.

Szklane ścianki w biurze

Zabudowy tego typu zyskują coraz większą popularność w biurach, przestrzeni użyteczności publicznej, lokalach użytkowych. Precyzyjnie wykonane ścianki szklane biurowe wpłyną na prestiż firmy zarówno pod względem technicznym oraz estetycznym.

Szklane ścianki wykonujemy na wymiar z usługą montażu obejmującą Kraków, Wieliczkę, Bochnię.

Montaż kabiny prysznicowej w niewielkiej łazience

 

Zabudowy szklane realizacje.

Wykonujemy przegrody szklane najwyższej jakości

Każda zabudowa ze szkła hartowanego będzie trwała przez wiele lat. Jeśli w Twoim domu lub biurze dominuje aranżacja loftowa, skandynawska albo modernistyczna, możesz być pewien, że ten rodzaj zabudowy wkomponuje się doskonale w całość. Szkło hartowane to szkło, jakie w pełni można docenić w otoczeniu nowoczesnych akcentów.

Szkło jako materiał wykończeniowy w domu

Całoszklane ścianki w domu pozwalają optymalnie wydzielić dwie strefy z jednej w dwie np. kuchnię i jadalnię. Można też dzięki takim elementom oddzielić łazienkę od pokoju kąpielowego. W biurze z kolei można w ten sposób rozdzielić teamy pracowników lub wyznaczyć ekskluzywny obszar do przyjmowania gości.

Wykonamy konstrukcje ze szkła, jakie w pełni dopasują się do każdej przestrzeni. Wysokiej jakości hartowane szkło to surowiec co do jakiego wartości dekoracyjnej nie mamy zastrzeżeń.

Dlatego decydujemy się na to, by zrobić na wymiar zabudowę z tego atrakcyjnego wizualnie rodzaju szkła.
Zabudowy szklane na wymiar Kraków ul. Zawiła 57.