INFORMACJA o URLOPIE!

Sklep od 15 do 19 lipca będzie nieczynny.

sami wykonanieOtwarte: pn - pt: 08:00 - 16:00

sami wykonanieSalon sprzedaży: Kraków, ul. Zawiła 57

Zestaw do pielęgnacji szkła


1. Środek do mycia wstępnego, mycie osadów, kamienia: powierzchnie szklane, ceramika, płytki łazienkowe.

srodki do mycia szklanych kabin prysznicowych


Użyj INVISIBLE SHIELD Limescale Remover (1) do wyczyszczenia powierzchni.

Zaaplikuj produkt na powierzchnię i pozostaw na minutę lub dwie a następnie wytrzyj do sucha. Przy większym zabrudzeniu, użyj zielonego zmywaka dołączonego do zestawu (1a), aby naruszyć i zmiększyć brudi nawarstwione minerały, później wytrzyj do sucha. Usuń nadmiar płynu, obficie spłukując powierzchnie wodą lub używając mokrej ścierki czy gąbki.

Wytrzyj powierzchnię do sucha przy użyciu miękkiej ścierki lub papierowego ręcznika.

2. Impregnat - zabezpiecz wcześniej umytą i wysuszoną powierzchnię impregnatem.

Użyj INVISIBLE SHIELD Protective Coating (Impregnat) (2), aby zabepieczyć szkło, porcelanę i powierzchnieceramiczne przed wnikaniem brudu i nagromadzonych minerałów takich jak kamień i resztki mydlin. Nakładaj impregnat ochronny przy użyciu miękkiej szmatki (2a) lub papierowego ręcznika. Nałóż Impregnat na szmatkę i wetrzyj w powierzchnię pewnymi kolistymi ruchami. Nałóż kolejną warstwę, aby upewnić się, że powierzchnia jest dobrze pokryta i zabezpieczona impregnatem. Poczekaj aż wyschnie, a powstałą mgiełkę wytrzyj wilgotną ściereczką lub ręcznikiem papierowym do sucha, tak,  aby powierzchnia była lśniąca i perlista.

3. Środek myjący i konserwujący po impregnacji

Użyj INVISIBLE SHIELD Glass& Surface Cleaner(3) do czyszczenia i konserwacji wszelkich powierzchni w kuchni, łazience i całym domu. Nanieść produkt bezpośrednio na powierzchnię i rozetrzeć ściereczką wycierając do sucha. Odwróć ściereczkę na suchą stronę i przetrzyj jeszcze raz do sucha, aby nadać powierzchni blask. W razie potrzeby do cięższych zabrudzeń zaaplikuj produkt ponownie. Używając Glass & Surface Cleaner, za każdym razem odnawiamy  nałożoną "impregnację" i korzyści płynące z użycia technologii hydrofobowej.